FİRMANIZA DEĞER KATIN, MARKANIZI ÖN PLANA ÇIKARIN!

Reklam ve pazarlama, geçmişten günümüze kadar iletişimin diğer dalları gibi işletmeler ve tüketiciler için vazgeçilmez bir unsur olmuştur. Hızla şekil değiştiren pazar şartları, rekabetin gün geçtikçe daha zorlu bir hal almasına yol açmıştır. Bu süreçte birçok firmanın başarısı, iletişim ve pazarlama tekniklerinin profesyonelce kullanılmasına bağlıdır.


İşletmelerin ürünlerini ve hizmetlerini tüketiciye duyurması, aynı sektördeki rakiplerinden hem marka bilinirliği hem de kurumsal kimlik anlamında önüne geçmesi rakiplerinden daha fazla pazar payı almasını sağlar. Reklamlar aynı zamanda ürün talebinin canlı tutulması ve pazar payının genişlemesi adına çok önemlidir Firmanıza ve markanıza değer katalım, konumlandıralım, farkındalık yaratalım.

Image
Image

TANITIM FİLMİ / NEDEN TANITIM FİLMİ?

Kurumsal firmalar, resmiyetlerini ve bu resmiyetleri ile hizmetlerindeki ciddiyeti, kaliteyi, müşterilerine vermiş oldukları önemi bir şekilde kanıtlamak, piyasada yaygınlaştırmak isterler. İşte bunun için de kullanılan belirli başlı yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan gerek kurumsal siteler için gerek kurumsal firmalar için geçerli olan seçeneklerden bir tanesi de kurumsal tanıtım filmi olarak geçmektedir. Eğer en kaliteli şekilde kurumsal firmalarınıza ya da sitelerinize tanıtım filmi çekmek istiyorsanız, sizlere bu konuda yardımcı olmaya tüm gücümüz ile devam ediyoruz. Sizler için çekmiş olduğumuz kurumsal tanıtım filmleri ile çok daha fazla kişiye kurumunuzu tanıtabilir ve bu tanıtımınızı isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel kadromuzu oluşturarak kurumsal tanıtım filmi alanında en kaliteli hizmetleri kurumsal site ve kurumsal firma sahiplerine vermeye çalışıyoruz. Devam eden bu hizmetlerimizi tercih etmeniz durumunda, tanıtım filminden beklentilerinizi harfiyen alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sizlere bu tanıtım filmlerini hazırlarken hangi türde bir film istediğinizi, film temalarını, film içeriklerini, süre konusunu ve daha akıllara gelebilecek tüm önemli detayları zaten danışıyoruz. Daha sonrasında sizlerden aldığımız bu bilgiler ile tanıtımınızı en güzel şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir nevi kısa filmler çekip sizlere sunuyoruz. Sizlerden gelen kurumsal tanıtım filmlerindeki içerik istekleri bizler için çok önemli. Hem bu isteklerinizi harfiyen uygulayıp hem de tecrübemiz ile pek çok kişiye hitap edecek bir tanıtım filmi hazırlayarak sizlerin tanınmasına yardımcı olmaya devam ediyoruz.

ÜRÜN TANITIMI

Elinizde ar-ge, üretim ve testleri yapılmış bir ürünüz var. Ürününüzü hedef kitlenize yönelik olarak son kullanıcı veya dağıtıcılara sunmaya hazırsınız. Başarılı olabilmeniz için ürününüzü en kısa sürede hedef kitleye anlatarak ürün hakkında farkındalık yaratmanız gerekmektedir.
 
Ürünün farkındalığında öncelikle ambalaj ve tasarım çok önemlidir çünkü ürünün kendisini görmeden önce dış tasarımı dikkat çeker. Ürüne ilgi çekildikten sonra ürünün kendisini tanıtmak için farklı kaynaklar kullanılabilir.
Image
Image

TV PROGRAMLARI / RAKİPLERİNİZİN BİR ADIM ÖNÜNE GEÇİN

Günümüzde ticari başarıyı sadece ürün veya hizmetlerin kalitesiyle yakalamak mümkün değildir.
Kaliteli hizmet ve ürünler kadar, bu hizmet ve ürünlerin başarılı şekilde tanıtılması, güven verici ve doğru bir kurumsal kimlik oluşturmak, marka bilinirliği ve algısını da profesyonelce yönetmek de son derece önemlidir.

Firmanızın kurumsal kimliğini oluşturabileceğiniz alanların başında tanıtım filmleri gelmektedir.

Firmanızın kurumsal kimliğini profesyonel ellere bırakarak fark yaratan çalışmalara sahip olabilirsiniz. Özgün ve yenilikçi fikirlerle markanızın imajını ve bilinirliğini birlikte arttıralım.

ULUSAL REKLAM FİLMİ

Küreselleşme ve artan rekabet piyasası koşulları ile birlikle ürün tanıtımının önemi tartışılamayacak kadar önemli bir hale geldi.

Ne kadar kaliteli bir ürününüz olursa olsun doğru ve planlı bir tanıtımla ancak kitlelere kendinizi duyurabilir ve rakip firmalardan sıyrılabilirsiniz.

Özgün, yaratıcı bir reklamla akılda kalıcılığı arttırmak isminizi duyurmak; kurum ve kuruluşlarınız için güven teşkil eder. Bunun bilincinde olup yapacağımız her sistematik adımda sizleri ileriye taşımayı vaad ediyoruz.

Image
Image

SOYAL MEDYA

Günümüzde sosyal medya alanlarının öneminin arttığı ve hatta doğrudan satış, pazarlama unsuru sayıldığı bir mecra haline geldi.

Araştırmalara göre Türkiye nüfusunun yüzde 60’ı (yaklaşık 48 milyon kişi), her gün ortalama 3 saat 1 dakikasını sosyal medya kullanarak geçiriyor. Haliyle hedef kitleye bu yoldan ulaşmak daha sağlam oluyor üstelik anında feedback alıp yapılan hataları değiştirmek gibi bir lüksümüzde var.

Firma ve kişilerin hemen hemen her alanda dikkat çekmesiyle hedefledikleri başarıya ulaştıklarını biliyoruz bu yüzden sosyal medya planlamanızı gelin birlikte yapalım. Değerinize değer katalım.